Pizza program

Pizza program Počet produktů: 10

 • Pizza pece snack
  Pizza pece jsou zařízení vhodná do všech provozů. Svoji práci však nejlépe zastanou v pizzeriích a zařízeních, kde se připravuje pizza a další podobné pokrmy. Pizza pece řady FP a E zastupují široké portfolio těchto produktů. Pizza pece řady FP jsou vhodnější pro provozy s menším výdejem pizz. Pizza pece řady E jsou určeny pro specializované provozy s vyšším denním výdejem. Obě řady se nabízejí v jednopatrovém nebo dvoupatrovém provedení. V případě potřeby lze k jednotlivým pecím objednat podstavce.
  ■ Šamotové desky
  ■ Samostatné ovládání pro každou komoru
  ■ Vybrané modely s komínkem a teploměrem
 • Hnětače těsta

  Hnětače pizza těsta slouží pro přípravu těsta v pizzerii

  - tuhá pizza těsto vyžaduje dobré prohnětení na spirálových hnětačích
  - hnětače pizza těsta jsou rozděleny dle velikosti díže 10 až 53 litrů. Ta určuje množství těsta.  Doporučuje se počítat do díže 10 litrů množství do 8 kg hotového pizza těsta tj. cca 3 kg mouky. Bochník na 1 pizzu je 150 až 200 g ( z kg těsta cca 6 pizz)

 • Pizza pece řada E
  Pizza pece jsou zařízení vhodná do všech provozů. Svoji práci však nejlépe zastanou v pizzeriích a zařízeních, kde se připravuje pizza a další podobné pokrmy. Pizza pece řady FP a E zastupují široké portfolio těchto produktů. Pizza pece řady FP jsou vhodnější pro provozy s menším výdejem pizz. Pizza pece řady E jsou určeny pro provozy s vyšším denním výdejem. Obě řady se nabízejí v jednopatrovém nebo dvoupatrovém provedení. Dle potřeby lze k pecím objednat podstavce.
     
  ■ Šamotové desky   ■ Samostatné ovládání pro každou komoru   ■ Vybrané modely s komínkem a teploměrem
 • Podstavce
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek