VÝDEJ jídla a SERVÍROVÁNÍ

VÝDEJ jídla a SERVÍROVÁNÍ Počet produktů: 31

Výdej jídla v gastro provozu restaurace, školní jídelny

je poslední fází po zpracování a varné přípravě. Výdej jídla může být samoobslužný formou švédských stolů nebo výdej obědů ve školní jídelně. Výdej jídel probíhá ve všech stravovacích gastro provozech. Tato činnost musí probíhat podle platných předpisů. Při výdeji jídel používáme  gastronádoby, ohřívací výdejní stoly – režony, stolní vyhřívané vitríny, tabletové systémy, termoporty, vyhřívané výdejní lázně, vyhřívané zásobníky talířů, výdejní linky a další zařízení.

 • Výdej jídla chafingy, kotlíky


  V této kategorii naleznete zařízení pro 
  malý výdej jídel např. samoobslužný výdej jídel snídaní v hotelích, rautový výdej na akcích ... chafingy jsou určeny pro udržování teploty s možnosti ohřevu na lihový nebo elektrický. Vnitřní gastronádobu GN 1/1 možno rozdělit na dvě GN 1/2 nebo tři GN 1/3. Víko chafingu může být odnímatelné nebo rolovací - zásuvné. Dno chafingu nutno doplňovat vodou.
    Elektrický kotlík na polévku, na guláš je dvouplášťové zařízení, s topným tělesem a mezipláštěm s vodou, která jako vodní lázeň ohřívá obsal kotlíku. Elektrický kotlík na polévku udržuje tekutinu při dané teplotě regulovanou termostatem. Na elektrický kotlík na polévku je možno umístit magnetický název servírované polévky. Kotlík polévku udrží dlouho na teplotě, kterou jste si nastavili. Nádoba z nerezi je snadno vyjímatelná. Kotlíky na polévku jsou výdejní stolní výdejní zařízení jak pro servírování ve venkovních prostorech tak i na švédských stolech v restauracích. V nabídce jsou elektrické kotlíky na polévku s černým emailovaným obalem a s nerezovým obalem.

 • Výdejní vany a pulty

  Výdejní vany a výdejní pulty pro výdej a udržování jídla ve výdejní teplotě

  - výdejní vany - vodní lázně gastro s vnitřní gastronádobou GN 1/1 možno rozdělit na dvě GN 1/2 nebo tři GN 1/3
  - elektrické výdejní vany do zásuvky na 230 V s regulací teploty termostatem

  Stolní vodní lázně disponují lisovanými vanami se zaoblenými vnitřními rohy pro pohodlné čištění a údržbu. Vana i vrchní deska je vyrobena z nerezové oceli . Výpust lázně se nachází v přední části a je zajištěna pojistkou. K dispozici je jako samostatné stolní zařízení  ■ Lisovaná vana z nerezové oceli AISI 304 ■ Vrchní deska s hygienickým prolisem pro každou vanu ■ Topná tělesa umístěna pod vanou ■ Indikace chodu a vyhřátí lázně

 • SERVIROVÁNÍ, bufet, raut, snídaně

  Chlazené mísy, mísy na polévku, ovoce a výrobky určené na stůl při servírování jídla na rautech, švédských stolech, občerstvení , u snídaně v hotelích a restauracích

 • TALÍŘE, PŘÍBORY, sklo
  talíře pro školní jídelny, restaurace ... příbory jídelní, steakové ... skleničky, mísky
 • NÁPOJE - horké vody a termosky

  Výrobníky teplých nápojů, horké vody

   pro výdej horké vody, čaje, kávy, mléka ... ale i svařeného vína. Horká voda může být použitá rovněž při samoobslužném výdeji na zalití čaje a pod. Elektrické varné termosy zajistí optimální teplotu vydávané tekutiny pomocí regulovatelného termostatu
  Varný termos bez připojení na vodu jsou vyrobené s nerezu. Regulace teploty varných termosů je termostatem až po horkou vodu. Výrobníky horké vody mají topné spirály umístěné pod dnem. Varné termosy mají výpustný ventil popř. i vodoznak.

 • VÝDEJNÍ VOZÍKY a stoly

  Výdejní vozíky a stoly - vyhřívané výdejní vodní lázně jsou určeny pro výdej jídel

  - při výdeji jídla o správné teplotě je nutný výdejní vozík. Výdejní vana jsou pro GN 1/1 hloubky 200 mm. Horká voda ve vaně je s elektrickým ohřevem. Pojízdná vodní lázeň slouží pro jednoduché přemistění na výdejní místo.    Výdejní vozíky se liší velikosti od kapacity pro jednu GN 1/1 až po 4x GN 1/1. Výdejní vany jsou samostatné, ovládané termostatem do 90°C. 
    
       Do výdejního vozíku se vkládají nerezové gastronádoby různých velikosti. Výdejní vozíky jsou pojízdné nebo pevné - výdejní stoly    Pro výdej jídla jsou určeny ohřívací výdejní stoly nebo vozíky , u kterých nastavujeme teplotu vodní lázně termostatem, napájení je většinou na 230 V. Talíře můžeme nahřívat v režonu , kdy před ýdejem nahříváme talíře co na nahřátém nádobí je snadnější zajistit správnou teplotu podávaných jídel. Ohřívací stoly jsou izolované z nerez oceli

 • vířiče chlazených nápojů

  Výrobníky a vířiče chlazených nápojů 

  • určené pro výdej chlazených nápojů v restauracích, švédských stolech, rautech
  • zařízení s polykarbonátovou nádobou s lopatkovým systémem víření a chlazením
  • velikost je daná kapacitou nádoby a počtem nádob
 • jídelní TÁCKY, vozíky na podnosy

  Jídelní tácky a podnosy pro jídelny, bistra a jiné gastro provozovny 

 • INFRA LAMPY, desky a nadestavby...

  Infra lampy - infraohřev slouží k udržování teploty jídla při výdeji

  Gastro infra lampy se používají na otevřených expedicích a nebo rautových stolech k udržení teploty jídel, zabezpečují stálou teplotu, nasvícení pokrmů a výrazně prodlouží čerstvost připravených pokrmů. Infra lampy se standardně dodávají buď jako závěsné s kroucenou natahovacím kabelem nebo jako samostatně stojící na stole nad GN s jídlem. Nabízíme infraohřevy od renomovaných výrobců. Ohřívací lampa s infračervenou nebo bílou infra žárovkou osvícením. 
      
  Gastro infra lampy určené pro udržování teploty hranolků, hotových jídel na talíři, polévek, příloh. Provení infra lamp je na 230 V.  Udržovací teplota infra lampy je okolo 72 °C.

 • SALÁTOVÉ výdejní bary

  Výdejní pulty - salátové bary teplé i chlazené samoobslužné

     

 • VITRÍNY teplé vyhřívané

  Vitríny stolní teplé vyhřívané

  jsou určené pro udržení a prezentaci jídel, potravin v nastavené teplotě
  - regulace teploty termostatem
  - různé velikosti vyhřívaných vitrín s policemi nebo bez
  - elektrické ohřívací prosklené vitríny pro profesionální používání
  - nerez provedení

 • REŽONY a ohřívače na talíře

  Výdejní vyhřívané zásobníky talířů nebo režony ohřívací teplé stoly

  - ohřívače talířů pro jeden nebo dva sloupce talířů cca do 60 ks nádobí, misek
  - ohřívače talířů jsou vybavený regulací teploty do 90°C

 • VOZÍKY držáky na TALÍŘE
  Stojany - držáky na talíře zn. Plate Mate jsou určené pro gastro provozy pro úsporu místa při přípravě porcí jídel popř. při distribucí a výdeji jídel v restauracích. Menší modely do 12 talířů jsou montovány na zěď a větší modely jsou pojízdné stojany.
 • atrapy potravin
  plastové atrapy potravin pro dekoraci a prezentaci 
 • Tabulky na stůl, informační tabule
 • kávovary automaty na snídaně
Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek
VÝDEJ jídla a SERVÍROVÁNÍ

Výdej jídla v gastro provozu restaurace, školní jídelny

je poslední fází po zpracování a varné přípravě. Výdej jídla může být samoobslužný formou švédských stolů nebo výdej obědů ve školní jídelně. Výdej jídel probíhá ve všech stravovacích gastro provozech. Tato činnost musí probíhat podle platných předpisů. Při výdeji jídel používáme  gastronádoby, ohřívací výdejní stoly – režony, stolní vyhřívané vitríny, tabletové systémy, termoporty, vyhřívané výdejní lázně, vyhřívané zásobníky talířů, výdejní linky a další zařízení.