Servis gastro techniky

  • vlastní servisní zázemí ( dílna s strojním vybavením a sklad náhradních dílů )
  • záruční i pozáruční servis ( gastro zařízení na elektřinu a plyn, zámečnické práce, servis elektroniky ... )
  • náhradní díly pro většinu výrobků
  • proškolení technici přímo výrobci gastro techniky

opravy záruční i pozáruční nahlašujte e-mailem nebo na telefon 596 413 589

Vedoucí servisu

Slanina Rene
+420 737 373 873
servis@promosalfa.cz

Více než 20 let disponujeme vlastním servisním zázemím včetně náhradních dílů na většinu výrobků. Naši technici jsou proškoleni na dané zařízení přímo výrobcem. Co se týče servisních zásahů ze vzdálenějších koutů ČR, tak zde máme smluvní partnery, kteří opravu u nás zakoupeného výrobku provedou u vás.

Servisní činnost ve firmě zajišťují dobře vyškolení servisní technici. Servis má dostatečné odborné a technické zázemí k provádění montáží zařízení a jejich údržbu a patří mezi větší v kraji. Sklad náhradních dílů, opravy přímo u zákazníka popř. odvoz spotřebiče na dílenskou opravu to je náš servis.


Odborné zapojení, instalace, montáž, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy :

- cena zahrnuje montáž, odborné zapojení a připojení zařízení, seřízení spotřebiče, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení personálu o obsluze, používání a údržbě zařízení. 
- cena je platná při standardní připravenosti přípojek pro spotřebiče o délce vedení do 1 m (přípojky elektřiny, vody a odpadu v místě instalace stroje)

- v ceně není zahrnut přesun spotřebičů na místo montáže na větší vzdálenosti a špatný přístup do provozovny (schody, úzké dveře ...)         
- v ceně není zahrnutý poplatek za kilometry při jízdě na místo instalace a čas technika strávený na cestě ( v Moravskoslezském regionu je cena dopravy řešená individuálně dle dohody )
- v ceně není zahrnuté odpojení a vyklizení starého spotřebiče

Před zapojením budete vždy kontaktování telefonicky s naším vedoucím servisu pro podrobné konkrétní požadavky pro realizaci

Tato nabídka odborného zapojení nových gastro zařízení se vztahuje pouze na stroje u nás zakoupených !