U jednotlivých zboží internetovém obchodě máme naše poznámky , které Vám pomohou při výběru : tyto stroje a zařízení doporučujeme pro dobrý poměr mezi cenou a kvalitou . Často prodáváne zboží s malým procentem oprav. "Zlatá střední cesta"  spolehlivé zboží za dobrou cenu.


  toto zboží zákazníci nejčastějí kupují při porovnání ceny, kvality popř. referencí od známých


  u tohoto zboží jsme dosáhli velmi dobré ceny

 cenově dražší zboží ale kvalitní zboží se kterým budete spokojení. Velmi dobré servisní zázemí a dostupnost náhradních dílů i do budoucna. Spokojenost zákazníku. Doporučujeme připlatit a užívat si bezproblémový provoz a případné opravy.


 levné neznačkové zboží , které se na náš trh dováží hlavně z Číny nebo jiných zemí, se vyznačuje nízkou úrovní zpracování, technichnické  řešení není ideální a servisní zázemí a dostupnost náhradních dílů velmi slabé. U tohoto zboží je počáteční radost z levného nákupu nejednou vystřídána při poruše zklamáním. Delší doba dodání náhradních dílů při opravě.


  nové  , rozbalené, nepoužité a vystavené zboží na ukázku na prodejně. Sleva a plná záruka ! Vždy pouze 1 kusV případě dotazů Vám samozdřejmě rádi poradíme jak telefonicky tak osobně u nás na prodejně !