Nové průmyslové pračky FX Zobrazit větší

průmyslové pračky FX

na 7 až 32 kg prádla, vysoké otáčky, pro nepřetržitý provoz,

Více informací

Více informací

Profesionální pračky FX 

- s vysokými otáčkami (velký stupeň odstředění) konstruováný pro velké zatížení tj. i petřetržitý provoz např. pro prádelny domový důchodců, penziony, ústavy, hotely, 
- pračky volně stojící (není nutno kotvit k podlaze)

Pro cenu a více informací pište na mail info@promosalfa.cz . Zašleme Vám cenovou nabídku i katalogový list s podrobným popisem a technickými parametry požadované pračky.

Průmyslové pračky řady FX

Průmyslové pračky FX jsou moderní, vysokorychlostní, volně stojící odpružené pračky, určené pro využití v komerčních prádelnách, domovech pro seniory, hotelích apod. Jsou oblíbené také ve veřejných samoobslužných prádelnách. Průmyslové pračky Primus řady FX se vyznačují vysokým výkonem, úsporným provozem a vynikající prací schopností díky patentovanému „kaskádovému“ bubnu . Pračky FX jsou standardně vybaveny systémem „PowerWash“, který zvyšuje účinnost praní, snižuje spotřebu elektrické energie, vody a pracích prostředků a zkracuje prací cyklus.

Pračka FX může být vybavena programátorem XControl s možností až 15 předvolených programů nebo programátorem XControl Plus, který umožňuje nastavit až 99 pracích programů. Pračka FX je připravena pro napojení systému automatického dávkování tekutých pracích prostředků (SADPP).

Délka pracího cyklu se nejčastěji pohybuje v rozmezí 30-60 min v závislosti na skladbě pracího programu a teplotě vstupní vody. Prací programy nastavujeme individuálně dle požadavků zákazníka a konkrétního využití stroje.  V samoobslužných prádelnách bývá pračka FX vybavena buďto mincovníkem nebo napojena na centrální platební systém, např. MyLaundry.

Průmyslová pračka FX se připojuje k elektrickému napájení 3x 380-415V/50 Hz a je vybavena gravitačním vypouštěcím ventilem pro vypouštění odpadní vody z praní.

Můžete vybrat s 7 modelů průmyslových praček řady FX :

- pračka Primus FX 65 - náplň 6,5 kg prádla
- pračka Primus FX 80 - náplň 8 kg 
- pračka Primus FX 105 - náplň 10,5 kg 
- pračka Primus FX 135 - náplň 14 kg 
- pračka Primus FX 180 - náplň 18 kg 
- pračka Primus FX 240 - náplň 24 kg 
- pračka Primus FX 280 - náplň 28 kg 

  • Patentovaný „kaskádový“ nerezový buben
  • Propracovaná odpružená konstrukce
  • Snadné intuitivní ovládání
  • Až 15 předvolených programů
  • Velká ergonomická násypka
  • Odstředění dle modelu 915 až 1165 ot/min

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Write a review

průmyslové pračky FX

průmyslové pračky FX

na 7 až 32 kg prádla, vysoké otáčky, pro nepřetržitý provoz,