Prisme sklenice 22 cl Zobrazit větší

Prisme sklenice 22 cl

DX-103200-6

Tato sklenička vyzdvihne prezentaci vašich nápojů o další level výš. Hodí se pro podávání vody, ledového čaje, džusu, limonády či různých alkoholických nápojů. Pobřežní modrá barva ze sebe činí svěží doplněk stolování vytvářející přímořské kouzlo. Díky své trvanlivé konstrukci odolné proti nárazu a otřesům vám tato skleněná sklenice usnadňuje a s

Více informací

23,14 Kč bez DPH
28,00 Kč s DPH

Více informací

Tato sklenička vyzdvihne prezentaci vašich nápojů o další level výš. Hodí se pro podávání vody, ledového čaje, džusu, limonády či různých alkoholických nápojů. Pobřežní modrá barva ze sebe činí svěží doplněk stolování vytvářející přímořské kouzlo. Díky své trvanlivé konstrukci odolné proti nárazu a otřesům vám tato skleněná sklenice usnadňuje a s jistotou poslouží vašim hostům. Sklenici můžete ohřívat v mikrovlnné troubě, chladit v mrazničce i mýt v myčce nádobí – je odolná vůči extrémním teplotám. Navíc poskytuje stohovatelnost, pomocí níž se jednoduše uskladňuje.

Sklenice 22 cl

Prisme sklenice 22 cl

Parametry

  • Materiál: temperované tvrzené sklo
  • Výška: 85 mm
  • Průměr: 79 mm
  • Objem: 22 cl
  • Barva: transparentní
  • Vhodná do myčky nádobí, mikrovlnky i mrazničky
  • Teplotní odolnost: –20 °C až +130 °C
  • Stohovatelná
  • Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení

Využití sklenice

  • Podávání nápojů.

Kolekce Prisme

Texturovaný vzor této kolekce skvěle odráží světlo a dodává tak každému nápoji hloubku a tón pro nezapomenutelný požitek. Sklenice se tak chlubí svým funkčním a stylovým designem, a navíc padnou perfektně rukou. Díky výrobě z temperovaného tvrzeného skla odolají náhlým teplotním změnám.

Výrobce

Společnost Duralex již více než 80 let vyrábí tvrzené sklo a stolní nádobí v La Chapelle-Saint-Mesmin v samém srdci Francie. Od roku 1945, kdy Duralex vynalezl proces temperování skla, se tento název spojuje s tvrzeným sklem vyráběným dle své vlastní receptury. Toto nádobí se hodí pro podávání studených i horkých nápojů či dezertů, je stohovatelné, vhodné do mikrovlnné trouby, mrazničky i myčky. Díky neustálým investicím a závazku ke kvalitě dosáhla tato společnost mezinárodní obliby. Duralex je a vždy zůstane opravdovým francouzským výrobcem skla a také představuje jediného skelného tvůrce, který vyrábí 100 % svých výrobků ve Francii.

Tajemství pevnosti skla

Proces tvrzení skla: Ochranná známka

Od roku 1945 je Duralex® průkopníkem v technologii tvrzeného skla. Továrna firmy v La Chapelle-Saint-Mesmin byla první na světě, která vyráběla nádobí z tohoto druhu skla. Díky neustálým investicím a oddanosti kvalitě dosáhl Duralex® úrovně excelence, která dodnes řídí úspěch značky po celém světě. Tato společnost je bezesporu uznávaná jako lídr v oblasti výroby tvrzeného skla.

Co je temperované sklo?

Proces temperování činí sklo Duralex® tak pevným. Spočívá v rychlém ventilačním ochlazení celého skleněného výrobku, který byl předem zahřátý na teplotu přibližně 700 °C. Tato úprava vytváří ve skle řízená pnutí zlepšující většinu jeho fyzikálních vlastností, tedy odolnost proti mechanickému namáhání a tepelnému šoku (náhlá změna teploty). Díky tomu je sklo Duralex® minimálně 2,5krát odolnější vůči mechanickému namáhání než standardní sklo. Odolává teplotním šokům minimálně do 100 °C.

Proč je temperování tak důležité?

Proces temperování Duralex® zlepšuje odolnost proti mechanickému namáhání a tepelnému šoku. Nabízí bezpečnost, pohodlí a odolnost zvýšením životnosti produktů. Tvrzené sklo je bezpečnější, pevnější a tím pádem i odolnější než standardní sklo. Proces temperování tak zajišťuje, že sklo se stává ještě celkově pevnějším a bezpečnějším v případě rozbití (rozbije se na malé kousky). Kvalitu produktů a jejich pravidelné testování zaručuje stabilní temperování.

Norma EN 1183

Duralex® dodržuje evropskou normu pro teplotní šoky, jednu z nejpřísnějších norem na trhu. Produkty Duralex® jsou odolné vůči teplotnímu šoku min. 100 °C v celém sortimentu pro vaření.

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Write a review

Prisme sklenice 22 cl

Prisme sklenice 22 cl

Tato sklenička vyzdvihne prezentaci vašich nápojů o další level výš. Hodí se pro podávání vody, ledového čaje, džusu, limonády či různých alkoholických nápojů. Pobřežní modrá barva ze sebe činí svěží doplněk stolování vytvářející přímořské kouzlo. Díky své trvanlivé konstrukci odolné proti nárazu a otřesům vám tato skleněná sklenice usnadňuje a s